Deep groove ball bearing 60-32-LLU-5K-NTN
Part number : 60-32-LLU-5K-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 60-32-LLU-5K-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 58 mm and a thickness of 13 mm.