Oil filled plain bronze bush BNZ20-26-15
Part number : BNZ20-26-15
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ20-26-15 Generic has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 26 mm and a length of 15 mm. It is manufactured in .
  16 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Thrust roller bearing - 81105TN GEN
THRUST ROLLER BEARING 81105TN
Oil filled plain bronze bush - BNZ20-26-12 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ20-26-12
  • OUTSIDE DIAMETER
    26  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    24  G
Description