Oil filled plain bronze bush BNZ14-18-15
Part number : BNZ14-18-15
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ14-18-15 Generic has an inside diameter of 14 mm, an outside diameter of 18 mm and a length of 15 mm. It is manufactured in .
  5 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6004-2RSH-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6004-2RSH-SKF
Oil filled plain bronze bush - BNZ14-18-14 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ14-18-14
  • INSIDE DIAMETER
    14  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    18  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    11  G
Description