Oil filled plain bronze bush BMG36-42-28
Part number : BMG36-42-28
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BMG36-42-28 Generic has an inside diameter of 36 mm, an outside diameter of 42 mm and a length of 28 mm. It is manufactured in .
  1 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Grease - GRAISSE-CARTOUCHE-400GR GEN
GREASE GRAISSE-CARTOUCHE-400GR
Oil filled plain bronze bush - BNZ20-26-25 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ20-26-25
  • INSIDE DIAMETER
    36  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    42  MM
  • THICKNESS
    28  MM
  • WEIGHT
    67  G
Description