Rotary shaft seal CB-27X35X4-NBR
Part number : OA-27X35X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CB-27X35X4-NBR  has an inner diameter of 27 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.