Rotary shaft seal ASP-19X30X7-FPM
Part number : ASP-19X30X7-FPM
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference ASP-19X30X7-FPM  has an inner diameter of 19 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 7 mm. It is made of FPM.