Rod end GEEW GE40-FW-2RS-DURBAL
Part number : GE40-FW-2RS-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geew known as GE40-FW-2RS-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 40 mm, an outside diameter of 68 mm and a thickness of 25 mm.