Linear bearing housing LUJR25-EWELLIX
Part number : LUJR25-EWELLIX
EWELLIX
Description
The Linear Bearing Housing known by the reference LUJR25-EWELLIX has an inside diameter of 25 mm, an outside diameter of 35 mm and a thickness of 40 mm.
  2 parts in stock (3 days ago )
logo_delivery Shipped today. order within
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Thrust washer - AS1226 GEN
THRUST WASHER AS1226
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    35  MM
  • THICKNESS
    40  MM
  • WEIGHT
    348  G
  • PACKAGING
    1
Description