Yoke type track roller NATR20-PP-A-INA
Part number : NATR20-PP-A-INA
INA
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NATR20-PP-A-INA INA, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 25 mm.