Yoke type track roller KR22-B-INA
Part number : KR22-B-INA
INA
Description
The Yoke Type Track Roller, known as KR22-B-INA INA, has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 12 mm.