Deep groove ball bearing 35BD219DUK-NSK
Part number : ZA-35BD219T1X-DDUK-01-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 35BD219DUK-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 20 mm.